www.ellaspasaule.lv | 03.03.2020

 Dārgie sabiedrības VizaOilGruop Partneri un Klienti !

Mēs esam atvēruši jaunu internetveikalu:

www.ellaspasaule.lv

Tas piedāvā visu mūsu klāstu, šeit jums ir iespēja nekavējoties samaksāt par izvēlēto produktu (drošākajā veidā – caur jūsu internetbanku). Mēs nosūtīsim preces tajā pašā dienā kopā ar izvēlēto bonusu.

 

 

Ar prieku Jums paziņojam – mūsu sortimentā ir divi jauni lieliski produkti: Tie ir amaranta, mārdadžu, kaņepju, melnās ķimenes sēklu milti un smiltsērkšķu, aveņu un naktssveces sēklu milti – septiņi jauni produkti! Tikai 7 veidi, iepakojums 200g.

SUPER FOOD BIO
Proteīns + Škiedrvielas un Vīsi Vītamini !

Katrā no šiem produktiem ir proteīns un šķiedrvielas ideālā veidā un katrs no tiem ir jo bagātīgs vitamīnu avots. Tie satur А, D3, Е, К, C, B1, В2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, jodu, cinku, selēnu, varu, Omega (3, 6, 9) un citus makro un mikroelementus.

Pats vērtīgākais jebkurā augā ir tā sēklās, kodolos vai riekstos, tā kā tieši tajos ir koncentrēti visi jauna auga dzīvībai un attīstībai nepieciešamie spēki. Ēdot ogas, lielāko daļu sēklu cilvēks parasti nesakošļā, bet zarnu traktā tās nepārstrādājas. Tādēļ eļļas spiešanas procesā sēklu vērtīgās īpašības būtiski saglabājas to miltos, un sēklu granulu milti kļūst nozīmīgs bioloģiski aktīvs produkts. Veiktie pētījumi ir apstiprinājuši šo produktu augsto potenciālu cilvēka veselībā..
Zinātnieku dati kopumā ļauj uzskatīt, ka sēklu pārstrādes procesā iegūtās potenciālās bioloģiski aktīvās piedevas saglabā sēklu vērtīgās īpašības un var būt būtisks līdzeklis daudzu slimību profilaksē, arī līdzeklis pret dažāda veida iekaisumiem, kā oksidants un pats galvenais – tas ir bagātīgs dažādu vitamīnu un mikroelementu avots, kas nepieciešami cilvēka organismam.
Veģetāriešiem un vegāniem – dažādu sēklu milti kā olbaltumvielu, tauku, vitamīnu un daudzu citu minerālu avots iegūst īpašu nozīmi, lai nodrošinātu pilnvērtīgu ēdienkarti. .

Lietošanas veids: Profilaksei sēklu miltus lieto, pievienojot tos ēdienam pa 1 tējkarotei 2–3 reizes dienā 20 min pirms ēšanas, uzdzerot siltu ūdeni.

———————————————————————————————————-

Avotu ielā 17, Rīgā, mēs atveram masāžas kabinetu!

Esam priecīgi piedāvāt Jums iespēju izmantot to un saņemt augsti kvalificētu meistaru veiktu masāžu mūsu ofises!

VizOilGroup

Masāža tiek veikta, izmantojot mūsu dzīvās eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiedes metodi, un ēteriskās eļļas. To kombinācijas tiek noteiktas individuāli, ņemot vērā masāžas mērķi un ādas tipu vai Jūsu vēlmes, starp citu, Jūsu izvēlei piedāvājam 29 ar auksto spiedi iegūtas eļļas un 35 ēteriskās eļļas. Pateicoties tam, ka tiek izmantotas dabīgas, aromterapeitiskas eļļas, un ņemot vērā to iedarbību uz limfātisko un arteriālo sistēmu, masāžas efektivitāte paaugstinās vairākārt.

 

+  Pēc procedūras – tase aromātiskas ugunspuķes (Ivančaj) tējas.

+  Tējas baudīšanas laikā ir iespējams saņemt konsultāciju.

+  Dāvana – pudelīte (250 ml) svaigas linsēklu eļļas.

Iepriekšējs pieraksts pa tālr. 371-67295778 / 371-29790294.

————————————————————————

 

Piedāvājam jums Supersēriju, kurā ir pieci kokteiļi!  ‘EĻĻAS SEV ‘ !  Piecas masāžas eļļas (eļļas ķermenim) visām dzīves situācijām!
 Ideāli piemērotas visiem ādas tipiem. Eļļa lieliski derēs, ejot vannā vai dušā!Mūsu masāžas eļļu sērijas eļļas gatavotas, izmantojot 100% aukstās spiedes augu eļļas, augstākās kvalitātes ēteriskās eļļas, ārstniecības augus un vaskus. Tās nesatur absolūti nevienu minerālu vai sintētisku komponentu. Pateicoties tam, ka masāžā tiek izmantotas dabīgas aromterapeitiskas eļļas, vairākkārt paaugstinās tās efektivitāte, turklāt jāņem vērā šo eļļu iedarbība uz asinsvadu un limfatisko sistēmu. Atstājiet eļļu uz 6–12 stundām uz ādas, iekāms ejat dušā vai peldaties.
Ejot vannā, pievienot ūdenim 10 ml eļļas. Pēc vannas, siltas dušas vai pirts uzklājiet ķermenim nedaudz eļļas un maigi ierīvējiet to – āda būs jums pateicīga.
  1. RENEWED ENERGY MASSAGE OIL  / Masāžas eļļu  /  Atjaunotā enerģija / Eļļa palīdzēs atsvaidzināt prātu un koncentrēties no jauna!
  1. SENSUAL MASSAGE OIL  / Masāžas eļļu / Pastiprina jutekliskumu  / Tradicionāls afrodiziaku maisījums jutekliskai baudai!
  2. TRANQUILITY MASSAGE OIL   / Masāžas eļļa / Veicina relaksāciju / Miers ķermenim un prātam!
  3. DETOX MASSAGE  OIL  / ANTI-OXIDANT/ ANTI-CELLULĪTS  / Masāžas eļļa /  Dabīgi stimulē asinsriti, izvada toksīnus un atjauno ķermeni!
  4. SPORTS MASSAGE OIL / Masāžas eļļa / Treniņš un sports. Pie ekstremālas fiziskās spriedzes!

 

——————————————————————

Mūsu piedāvājumā ir vēl viena jauna eļļa – nerafinēta  KVIEŠU DĪKSTU EĻĻĀiegūta ar aukstās spiedes metodi.  

100 ml ,  cena – 6,00 Eur un iegūstat + 6 balles!  / 250 ml ,  cena – 14,00 Eur un iegūstat + 14 balles!

Dīksti – kviešu graudu kodola daļa, kurā koncentrēti visi dzīvībai svarīgie resursi, lai kviešu vārpa attīstītos. Tie satur 12 vitamīnu, 18 aminoskābes un 21 mikroelementu. B grupas vitamīnu daudzums dīkstos ir 3–4 reizes lielāks nekā graudā, kalcija saturs – 1,5–2,5 reizes lielāks, kālija saturs – 2,5–5 reizes lielāks.

——————————————————

Vēlamies atgādināt par mūsu eļļām. Tās iegūtas, izmantojot aukstās spiedes metodi (ievērojot zemu temperatūru), ir saudzīgi glabātas (tumša stikla pudelītēs), to sastāvā ir vissvarīgākie mikroelementi un vitamīni (pats vērtīgākais, kas ir augos), ko mums piedāvā daba.

Ikviens no mums vēlas būt vesels un dzīvot ilgi un aktīvi, tomēr visai bieži, izdarot izvēli, mēs dodam priekšroku skaistam iesaiņojumam un lielā biznesa reklāmai. Protams, tas taču ir tik vienkārši un ērti – iemest mutē kapsulu ar vitamīniem vai tabletīti, kas iegādāta aptiekā.

Taču, lūk, dažu zinātnieku viedoklis:

Nesen veiktie pētījumi medicīnas jomā apgāž daudzus ārstu ieteikumus. Izrādās, ka tabletes ar vitamīniem organismam nedod nekādu labumu un to lietošana var būt pat kaitīga. Amerikāņu zinātnieki kopīgi ar University of Warwick and the Johns Hopkins School of Medicine in Baltimore, ASV, speciālistiem  veica pētījumus un, apsekojot 500 tūkstošus cilvēku ASV un Lielbritānijā, secināja, ka mākslīgi iegūtie vitamīni nedod rezultātu (The Independent).

Šajā pārskatā tiek uzsvērts, ka „vesela cilvēka organismam, ja tiek lietota pilnvērtīga pārtika, uztura bagātinātāji ar vitamīniem nedod nekāda labuma un pat var būt kaitīgi.”Turklāt, kā liecina statistikas dati, katrs trešais brits papildus lieto vitamīnus.

Šie pētījumi pierāda arī to, ka farmaceitu kompānijas mākslīgi sabiezina krāsas un aicina cilvēkus noteikti papildus izmantot vitamīnus. Tā, piemēram, Lielbritānijā no to pārdošanas
katru gadu peļņā gūst aptuveni 650 miljonus mārciņu.

http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/vitamin-pills-are-a-waste-of-money-offer-no-health-benefits-and-could-be-harmful-study-9010303.html

 

 

Vēl viena jauna eļļa  

NĪMA eļļa! 100 ml ,  cena – 7,50 Eur un iegūstat + 7 balles!

— Spēcīgs antiseptiķis, ir pretiekaisuma, pretsēnīšu, antibakteriāla, brūcesdziedējoša iedarbība, efektīgs līdzeklis plaša spektra ādas slimību ārstēšanai, attīra asinis, izmantojams kā dabīgs kontracepcijas līdzeklis bez blakusefektiem, labi mitrina ādu, balina to un attīra no kārpām, papilomām un pigmenta plankumiem, izmantojams matu atjaunošanai un stiprināšanai.

Martā, izmantojot akcijas cenu, jums ir iespēja pārliecināties par nīma eļļas īpašībām un tās iedarbību!

AkcijaMarts – Aprilis 

NĪMA eļļa 100 ml – mūsu jaunais produkts!  

5,25 Eur /parasti cena 7,50 Eur/ atlaide  – 30 % + balles tiek dubultotas – 14balles/

———————————————————————————————-

100 %  žožobas eļļa! 

Esam Jums sagatavojuši patīkamus jaunumus :)!!

Mūsu piedāvājumā ir vēl viena jauna eļļa – nerafinēta žožobas eļļa,

iegūta ar aukstās spiedes metodi.    

Tā ir viena no populārākajām un dārgākajām eļļām,  un tai piemīt absolūti unikālas īpašības. Aromterapijā tā ir gluži kā šķidrs vasks, iegūts no mūžzaļa krūmāja riekstiem. Žožobas eļļa tiek uzskatīta par absolūti labāko kosmētisko līdzekli. Tās reputācija ir apliecināta vairāk nekā tūkstoš gadu ilgā žožobas eļļas lietošanas laikā.

Cienījamie kompānijas Partneri un Klienti!
Mēs esam atvēruši firmas veikalu „VizaOilGroup” Rīgā, Avotu ielā 23 (Avotu un Lāčplēša ielas krustojums)!

Tagad Jums būs iespēja mūsu produktus iegādāties arī veikalā!
Veikala darba laiks no plkst. 11.00 līdz 19.00 darbdienās un no plkst. 11.00 līdz 16.00 sestdienās.
Automašīnu vienmēr ir iespējams novietot līdzās ieejai veikalā.

Ja Jūs esat atbraucis ar savu automašīnu un vēlaties apmeklēt mūsu biroju Avotu ielā,

tagad Jums ir iespēja izmantot mūsu autostāvvietu Avotu ielā 17.

Piezvaniet uz mūsu biroju un bezmaksas autostāvvieta mūsu klientiem tiks atvērta!

Informējam, ka saņemt bonusus, veikt pirkumu ar baļļu sistēmas uzskaiti, kā arī saņemt

bezmaksas konsultāciju pagaidām, diemžēl, ir iespējams tikai kompānijas „Viza Oil Group

birojā  Avotu ielā 17, Rīgā.

Atjaunoto (pilno) Cenrādi jūs varat redzēt un izprintēt no mūsu mājaslapas sadaļas Cenrādis–eļļas

——————————-

Sveicam ar pavasari, dārgie draugi!

Ar prieku Jums paziņojam – mūsu sortimentā ir divi jauni lieliski produkti:

Attīrošais eliksīrs !

Triju eļļu kokteilis, katra no tām laika gaitā pārbaudīts spēcīgs līdzeklis organisma attīrīšanai. Par organisma attīrīšanas nozīmi liecina fakts, ka savulaik ārsti mēdza teikt: iekams uzsākt ārstēšanu, vispirms jāattīra organisms, bet pēc tam, iespējams, nemaz nebūs jāārstē! Katrai tautai, katrai reliģijai zināms savs gavēņa laiks.

Cilvēce radījusi arī milzum daudz attīrošu preparātu, taču pārsvarā tās ir dažādas „indes”, kas patiešām spēj iznīcināt visdažādākos parazītus mūsu organismā, vienlaikus nodarot tam arī ļaunumu. Ražotājs pirmām kārtām domā par to, lai parazīti tiktu iznīcināti, bet cilvēka organisms – tas gan jau izturēs.

Mūsu eliksīrs atšķiras no šādiem preparātiem vispirms jau tādēļ, ka tas gan attīra organismu, gan bagātina to ar vērtīgiem mikroelementiem – vitamīniem A, E, B1, B2, C, D, P, K, F, dzelzi, kalciju, cinku, varu, selēnu, sēru, fosforu, silimarīnu, karatīnoidiem, flavonoidiem ogļhidrātiem, olbaltumvielām, aktīviem fermentiem, nigelonu, timahinonu – polinepiesātinātām taukskābēm: alfa linolīnskābi – Omega 3 (30–40%), linolīnskābi – Omega 6 (40–50%), oleīnskābi – Omega 9 (10–18%).

Tādējādi organisms tiek ne vien attīrīts, bet vienlaikus arī bagātināts ar tam tik nepieciešamajiem mikroelementiem.

Šī eļļa/ Shea Butter !

Lieliska dāvana ikvienai sievietei – visaugstākās kvalitātes eļļa, kas lietojama gan pārtikā, gan ārīgi. Šī eļļa mitrina ādu, baro un mīkstina to, ir gan pretiekaisuma un antiseptisks līdzeklis, gan uztūkumu mazinošs līdzeklis.

Šī eļļas unikālo sastāvu veido 17 % neziepju vielu, bet, piemēram, avokado eļļā ir 3 % šo vielu. Šīs vielas ādā saglabājas daudz ilgāk, un tieši tādēļ šī eļļa ir tik populāra kosmētikā. Turklāt tā neaizsprosto poras un ir piemērota visiem ādas tipiem.

——————————————————————————————————————————————

Un, otrkārt, vēl viena jauna ziņa – ar 18. novembri mēs izsludinām labāko atsauksmju konkursu un aicinām Jūs dalīties dabīgo eļļu izmantošanas un lietošanas pieredzē!

Mēs izvēlēsimies 5 labākās atsauksmes un godalgosim to autorus –- katrs no pieciem konkursa uzvarētājiem saņems 250 ml pudelīti ar Eliksīru vīriešu vai sieviešu veselībai (pēc izvēles).
Atsauksmes forma nav ierobežota, visas interesantākās atsauksmes tiks ievietotas mūsu mājaslapā rubrikā ATSAUKSMES, norādot tās autora vārdu un koordinātes, protams, ar autora piekrišanu (konkursa dalībniekam tas jānorāda, iesūtot atsauksmi).
Konkurss noslēgsies Ziemassvētku brīvdienu laikā un 27.12.2014. mēs paziņosim par uzvarētājiem!
Balvu un apsveikumus katrs varēs saņemt viņam piemērotākajā laikā.

Aicinām būt atsaucīgiem! TAS AIZŅEMS NE VAIRĀK KĀ 15 MINŪTES JŪSU LAIKA – ik dienas, tiekoties ar Jums, mēs dzirdam visdažādākos stāstījumus par to, cik lielisku ārstniecisku efektu devusi tā vai cita mūsu eļļa.
Katra no šīm pieredzēm ir tā vērta, lai dalītos ar to ar citiem. Kāds no mums izjūt diskomfortu, bet citam slimība sagādā ciešanas un, iespējams, tieši Jūsu pieredze kādam cilvēkam var palīdzēt atbrīvoties no tās pat bez skalpeļa vai ķīmijas.

| 01.11.2014

Cienījamie kompānijas Partneri un Klienti!
Esam priecīgi piedāvāt Jums uzreiz divus jaunus produktus!!

1. KAKAO eļļa. Cena 7,00 Eur / 7 balles

Kakao eļļai ir šokolādes aromāts, un savu cieto konsistenci tā saglabā līdz +25 grādiem. Tā ir krēma krāsā un kūst 33–36 grādu temperatūrā. Kakao eļļu izmanto pārtikas un konditorejas rūpniecībā, kā arī kosmetoloģijā un medicīnā.

SOSTĀVĀmagnijs, kalcijs, hroms, jods, dzelzs, cinks, minerālais sērs, peptīdi, antioksidanti – neaizstājamās aminoskābes, taukskābes (60 %) – Omega 3 un Omega 6, Е vitamīns (tokoferols – latīņu Тосos phero – pēcnācējus nesošs!) – taukos šķīstošs, dabīgs un nozīmīgs antioksidants;
Regulāri lietot dzīvo kakao absolūti nepieciešams sievietēm pēc 40 gadu vecuma.

2. RĪCINEĻĻA. Cena 5,00 Eur / 5 balles

Vēl pārdesmit gadu atpakaļ ar rīcineļļu kā rūgtām zālēm biedēja bērnus. Daudzās bērnu grāmatās un multiplikācijas filmās bija mazas pudelītes attēls ar uzrakstu «Rīcineļļa». Šīs mazās pudelītes praktiski bija vai ikvienā mājā.
Rīcineļļas  efektivitāti apliecinājusi ne viena vien paaudze. To izmantoja matu, sejas un ķermeņa kopšanai. Daudzus gadus ārsti rīcineļļu ieteikuši kā labu mīkstinošu līdzekli.

                                                  ——————————————————

Informācija Klientiem un Partneriem!

Kompānijas mārketingā no 2014.gada 10.marta ieviests patīkams papildinājums – ja Klients vai Partneris iegādājas akcijas produktu, balles tiek ieskaitītas dubultīgi. 

Akcija marta | 08.03.2014

 ziedi

Dārgās sievietes!

Kompānijas Viza Oil Group kolektīva vīriešu vārdā sirsnīgi sveicam jūs ar pavasari! Vēlam visu to labāko, veselību, mīlestību, dāvanas un – lai piepildās it  visas jūsu vēlmes!

Dārgās sievietes! Speciāli jums esam papildinājuši mūsu kolekciju ar vēl divām jaunām eļļām:

 

1.      Vīnogu kauliņu eļļa!

Vīnogu eļļu izsenis plaši izmanto franču, vācu un itāliešu kosmētikā, farmaceitiskajā rūpniecībā, arī ziepju ražošanā, taču īpaši būtiska nozīme vīnogu eļļai ir medicīnā un kosmētikā mājas apstākļos. Tā ir galvenais ingredients dažādu eliksīru un krēmu sastāvā, kas piedod spīdumu matiem, ādu padara jaunāku un elastīgāku, uzlabo sejas ādas krāsu. Šo eļļu aktīvi izmanto sejas ādas, dekoltē un visa ķermeņa masāžai un – galvenais – tā novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos.

2.   Mežrozīšu eļļa!

Arī mežŗozīšu eļļas regulāra lietošana novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos, mazina krunkas, paaugstina ādas elastību un ir aktuāla ādas kopšanai brieduma gados (ieteicams lietot kopā ar citām eļļām).