Pasūtīt

 Iegādājieties mūsu tiešsaistes veikalā

 

Naktssveces sēklu granulas

SUPER FOOD

PROTEĪNS + ŠĶIEDRVIELAS un vīsi vītamini !

Naktssveces (Enoteras) sēklu milti (granulas) palīdz  atjaunot sievietes reproduktīvās sistēmas darbību, tos ieteicams lietot, ja ir sāpes menstruāciju laikā vai neauglība, kā arī lai mazinātu veselības problēmas menopauzes laikā.

Enoteras pretiekaisumu īpašības palīdz ārstēt  ādas slimības, kas izpaužas kā nieze, apsārtums, sausa āda un svīšana, īpaši gadījumos, kad problēmas radušās saistībā ar hormonālo disbalansu.

 

Sastāvs: Enerģētiskā vērtība 100 gr miltu: 310 Kcal/1280 kJ. Proteīns 20,8 gr, Šķiedrvielas 45,0 gr, vitamīni B1, В2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, А, D3, Е, К, C; silimarīns, olbaltumvielas, tauki, ogļhidrāti, cinks, selēns, varš un citi makro un mikro elementi.

Veģetāriešu un vegānu uzturā naktssveču sēklu granulu kā olbaltumvielu, taukvielu, ogļhidrātu, vitamīnu un daudzu citu minerālvielu avotam ir jo īpaša nozīme un vērtība, lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzturu.

Lietošana: Profilaksei naktssveces sēklu miltus izmanto kā bioloģiski aktīvu piedevu, to lieto pa vienai tējkarotei 2–3 reizes dienā 20 minūtes pirms ēšanas, uzdzerot siltu ūdeni.

Kursa ilgums – mēnesis. Naktssveces sēklu miltu lietošanas laikā obligāti jāizdzer vairāk ūdens nekā ierasts dzert ikdienā.