Pasūtīt

EĻĻA TEV
Mūsu masāžas eļļu sērijas eļļas gatavotas, izmantojot 100% aukstās spiedes augu eļļas, augstākās kvalitātes ēteriskās eļļas, ārstniecības augus un vaskus.

Tās nesatur absolūti nevienu minerālu vai sintētisku komponentu.

Pateicoties tam, ka masāžā tiek izmantotas dabīgas aromterapeitiskas eļļas, vairākkārt paaugstinās tās efektivitāte, turklāt jāņem vērā šo eļļu iedarbība uz asinsvadu un limfatisko sistēmu.

RENEWED ENERGY OIL  /  Atjaunotā enerģijaEļļa palīdzēs atsvaidzināt prātu un koncentrēties no jauna!
Šī eļļa palīdz ķermenim un prātam pilnībā atgūties pēc grūtas un saspringtas dienas: bergamota un dabīgās Austrālijas eikalipta eļļas maisījums labvēlīgi iedarbojas uz prātu. Lavanda viegli nomierina, turklāt savvaļas timiāns dabiski stimulē organismu turpmākai darbībai. Tikai dažas minūtes, un atsvaidzinošais aromāts pamodinās pat jūsu masāžistu. Tas ir dabīgs Omega 3, 6, 9 avots, kura sastāvā ir antioksidanti, daudz bioloģiski aktīvu vielu un E vitamīns. Šīs vielas caur ādu simtprocentīgi nokļūs jūsu organismā (atšķirībā no parastām masāžas eļļām), un ikviena šūna tās uzņems labprāt, bet bonuss – gluda, elastīga un maiga āda. Ideāli piemērotas visiem ādas tipiem.
Atstājiet eļļu uz 6–12 stundām uz ādas, iekāms ejat dušā vai peldaties.

Eļļa lieliski derēs, ejot vannā vai dušā!

Ejot vannā vai pirtī, ūdenim var pievienot 10 ml eļļas.
Sastāvs:
Vitis vinifera (vīnogu kauliņu) eļļa, Citrus aurantium bergamia (bergamota) ēteriskā eļļa, Lavandula angustifolia (lavandas) eļļa, Globulus leaf (eikalipta) eļļa, Thymus vulgaris (timiāna) eļļa, Neroli ziedu eļļa, ģerānija, E vitamīns.

Uzglabāt tumšā un vēsā vietā.
Lietot tikai ārīgi.
Nav ieteicams lietot grūtni.ecības laikā.

 

SENSUAL MASSAGE OIL /  TRADICIONĀLS AFRODIZIAKU MAISĪJUMS JUTEKLISKAI BAUDAI!

 Kā vīriešiem, tā sievietēm, ar ziedu, koku un šokolādes aromātiem, kas zināmi jau kopš senatnes un saistīti ar erotiskām izjūtām, lai atbrīvotos no spriedzes un sastinguma, atraisot jutekliskumu. Tas ir dabīgs Omega 3, 6, 9 avots, kura sastāvā ir antioksidanti, daudz bioloģiski aktīvu vielu un E vitamīns. Šīs vielas caur ādu simtprocentīgi nokļūs jūsu organismā (atšķirībā no parastām masāžas eļļām), un ikviena šūna tās uzņems labprāt, bet bonuss – gluda, elastīga un maiga āda. Ideāli piemērotas visiem ādas tipiem. Atstājiet eļļu uz 6–12 stundām uz ādas, iekāms ejat dušā vai peldaties.

Eļļa lieliski derēs, ejot vannā vai dušā!

Ejot vannā vai pirtī, ūdenim var pievienot 10 ml eļļas.

 Sastāvs:

 Prunus dulcis (saldo mandeļu) eļļa, Helianthus annuus (nekaltētu saulespuķu sēklu kodolu) eļļa, Simmondsia chinensis (žožobas) eļļa,  Cananga odorata (Ylang Ylang) ziedu ēteriskā eļļa, Salvia sclarea (salvijas lapu) eļļa, Santalum spicata (sandalkoka) eļļa, Limonene1,  E vitamīns.

 

Masāžas eļļa Tranquility Massage Oil veicina relaksāciju.

 Lielisks lavandas, vīraka un sandalkoka, saldo mandeļu un žožobas eļļu maisījums ādas bagātināšanai un prāta nomierināšanai. Ļaujiet, lai jūsu prāts atslābinās, atbrīvojas no ikdienas rūpēm un pakavējas atmiņās par lavandas lauka aromātiem, sandalkoka smaržas toņiem un vīraka saldo sveķu aromātu. . Tas ir dabīgs Omega 3, 6, 9 avots, kura sastāvā ir antioksidanti, daudz bioloģiski aktīvu vielu un E vitamīns. Šīs vielas caur ādu simtprocentīgi nokļūs jūsu organismā (atšķirībā no parastām masāžas eļļām), un ikviena šūna tās uzņems labprāt, bet bonuss – gluda, elastīga un maiga āda. Ideāli piemērotas visiem ādas tipiem. Atstājiet eļļu uz 6–12 stundām uz ādas, iekāms ejat dušā vai peldaties.

Eļļa lieliski derēs, ejot vannā vai dušā!
Ejot vannā vai pirtī, ūdenim var pievienot 10 ml eļļas..

Sastāvs:

 Prunus dulcis (saldo mandeļu) eļļa, Simmondsia chinensis (žožobas) eļļa, Lavandula angustifolia (lavandas) eļļa, Boswellia carterii (vīraka sveķu) eļļa, Santalum spicata (sandalkoka) eļļa, ģerānija, Linalool, Limonene1, Е vitamīns.

 

DETOX MASÁŽAS  EĻĻU  / ANTI-OXIDANT / ANTI-CELLULIT  Dabīgi stimulē asinsriti, izvada toksīnus un atjauno ķermeni.
Organisma toksikācija notiek jebkurā vecumā un ir kā mūsdienu dzīves rezultāts – dzīvesveids, pārtika, slimības un to ārstēšana un visbeidzot slikta pašsajūta, diskomforts – tas viss var novest pie nopietnām problēmām.
Izmantojot Detox masāžas eļļa, sevišķi organisma vispārējas attīrīšanas laikā, jūs atbrīvojaties no toksīniem, masāža stimulē asins un limfas plūsmu, veicina organisma atjaunošanos, stimulē dzīves enerģijas cirkulāciju. Tas ir dabīgs Omega 3, 6, 9 avots, kura sastāvā ir antioksidanti, daudz bioloģiski aktīvu vielu un E vitamīns. Šīs vielas caur ādu simtprocentīgi nokļūs jūsu organismā (atšķirībā no parastām masāžas eļļām), un ikviena šūna tās uzņems labprāt, bet bonuss – gluda, elastīga un maiga āda. Ideāli piemērotas visiem ādas tipiem. Atstājiet eļļu uz 6–12 stundām uz ādas, iekāms ejat dušā vai peldaties

Eļļa lieliski derēs, ejot vannā vai dušā!
Ejot vannā vai pirtī, ūdenim var pievienot 10 ml eļļas…
Sastāvs:
Vitis vinifera (vīnogu kauliņu) eļļa), Prunus dulcis (saldo mandeļu) eļļa, Capric triglyceride (kokoseļļa), Citrus aurantium dulcis (apelsīna) eļļa, Citrus grandis (greipfrūta mizas) eļļa, Juniperus communis (kadiķogu) eļļa, Pogostemon cablin (pačūlijas lapu) eļļa, linalool, Citral1, E vitamīns.

 

SPORTS MASSAGE OIL / Treniņš un sports. Pie ekstremālas fiziskās spriedzes!

Sportistiem un aktīviem cilvēkiem, pie ekstremālas fiziskās spriedzes.
Masāžas eļļa sportistiem pirms un pēc treniņiem, sacensībām vai pēc saspringta darba aktīviem cilvēkiem.
SPORTS MASSAGE OIL  palīdzēs sagatavoties, iesildīt muskuļus pirms fiziskām slodzēm, uzlabo mikrocirkulāciju, mazina sāpju simptomus pēc slodzēm. Var izmantot atsevišķām muskuļu grupām pēc maksimālas fiziskās slodzes. Tas ir dabīgs Omega 3, 6, 9 avots, kura sastāvā ir antioksidanti, daudz bioloģiski aktīvu vielu un E vitamīns. Šīs vielas caur ādu simtprocentīgi nokļūs jūsu organismā (atšķirībā no parastām masāžas eļļām), un ikviena šūna tās uzņems labprāt, bet bonuss – gluda, elastīga un maiga āda. Ideāli piemērotas visiem ādas tipiem. Atstājiet eļļu uz 6–12 stundām uz ādas, iekāms ejat dušā vai peldaties.

Eļļa lieliski derēs, ejot vannā vai dušā!

Ejot vannā vai pirtī, ūdenim var pievienot 10 ml eļļas.
Sastāvs:
Vitis vinifera (vīnogu kauliņu) eļļa, ēteriskā eļļa : Rosmarinus officinalis (ārstnieciskais rozmarīns), Juniperus communis (kadiķogu eļļa), Piper nigrum (melno piparu) eļļa, E vitamīns.