Pasūtīt

Iegādājieties mūsu tiešsaistes veikalā

 

Smiltsérkšķu sēklu granulas

Smiltsēršķu sēklu granulas

SUPER FOOD

PROTEĪNS + ŠĶIEDRVIELAS + VISI VITAMĪNI!

Smiltsēršķu sēklu granulas aktīvi atjauno cilvēka organismu un tām ir tonizējoša un stiprinoša iedarbība.

Sastāvs: Enerģētiskā vērtība 100 gr: 356 Kcal / 1487 kJ, proteīns 11,2 gr, šķiedrvielas 26,7 gr, ogļhidrāti 40,2 %, Omega (3, 6, 9), vitamīni B1, В2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, А, D3, Е, К, C, jods, cinks, kālijs, kalcijs, magnijs, fosfors, dzelzs, varš un citi makro un mikro elementi.

Mūsdienu zinātnieki ir secinājuši, ka smiltsērkšķu sastāvs ir ļoti sarežģīts, tie satur gandrīz vai visus zināmos vitamīnus. Jo īpaši daudz vitamīnu ir smiltsēršķu kauliņu granulu miltos – A, C, E (tokoferols) vitamīnu daudzums ir patiešām rekordliels!

Lai uzņemtu A un C vitamīnu diennakts devu būtu jāapēd divi citroni vai puse majonēzes burciņas ar mārrutkiem,

VizaOilGroup

bet var izlīdzēties ar karoti smiltsērkšķu sēklu granulu miltu! Vitamīns E (tokoferols) ir viens no iedarbīgākajiem antioksidantiem, un tā trūkums organismā izraisa aterosklerozi un priekšlaicīgu novecošanu. Tiek uzskatīts, ka vitamīns E paaugstina organisma aizsargspējas pret virkni onkoloģisku slimību. Simts gramos granulu miltu ir 12,1 mg E vitamīna.

Veģetāriešu un vegānu uzturā smiltsērkšķu sēklu granulu miltiem kā olbaltumvielu, taukvielu, ogļhidrātu, vitamīnu un daudzu citu minerālvielu avotam ir jo īpaša nozīme un vērtība, lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzturu.

Lietošana: Profilaksei smiltsērkšķu kauliņu miltus izmanto kā bioloģiski aktīvu piedevu, to lieto pa vienai tējkarotei 2–3 reizes dienā 20 minūtes pirms ēšanas, uzdzerot glāzi silta ūdens.

Kursa ilgums – mēnesis. Smiltsērkšķu kauliņu miltu lietošanas laikā obligāti jāizdzer vairāk ūdens nekā ierasts dzert ikdienā.