Pasūtīt

Iegādājieties mūsu tiešsaistes veikalā www.ellaspasaule.lv

Eliksīrs Attīrošais !

Attīrošais eliksīrs – triju eļļu kokteilis, kas ir ļoti iedarbīgs līdzeklis organisma attīrīšanai. Šī eliksīra sastāvā esošās eļļas iegūtas ar aukstās spiedes metodi / Extra Virgin /, un katra no tām savas ārstnieciskās īpašības apliecinājusi jau sirmā senatnē, – to lietojušas dažādas tautas dažādos kontinentos.

Kā noteikt, ka pienācis laiks attīrīt organismu? Šī nepieciešamība ir jau jūtama, ja esat pamanījuši šādus simptomus:

 •   Galvassāpes, jūs ātri nogurstat, esat vienmēr noguris un apātisks, viegli aizkaitināms, izjūtat dusmu lēkmes.
 •   Smaguma sajūta vēderā, tas ir kā piepūsts, atraugas, aizcietējumi, meteorisms (gāzes).
 •   Problēmas ar ādu, ķermeņa nepatīkama smaka, neveselīga ādas nokrāsa.
 •   Radikulīts,biežas apaukstēšanās.
 •   Mēle ir ar aplikumu, acu āboli iedzelteni.

Savulaik ārsti uzskatīja: iekams uzsākt ārstēšanu, ir nepieciešams attīrīt organismu, un varbūt zāles vairs nebūs vajadzīgas! Ikvienai tautai, arī katrai reliģijai ir savs laiks, lai gavētu un attīrītu organismu, un šī attīrīšana pirmām kārtām vajadzīga aknām un zarnu traktam.

SASTĀVS:

Mārdadžu eļļa, ķirbju eļļa un melnās ķimenes eļļa

Vitamīni A, E, B1, B2, C, D, P, K, F, dzelzs, kalcijs, cinks, varš, selēns, sērs, fosfors, silimarīns, karotīnoīdi, flavonoīdi ogļhidrāti, olbaltumvielas, aktīvie fermenti, nigelons, timahinons – polinepiesātinātās taukskābes: alfa linolīnskābe – Omega 3 (30–40%), linolīnskābe – Omega 6 (40–50%), oleīnskābe – Omega 9 (10–18%).

 1.  Mārdadžu eļļa, kas iegūta ar aukstās spiedes metodi, kopš senatnes ir pazīstama kā labākais līdzeklis aknu attīrīšanai. Tās sastāvā ir silimarīns, viela, kas nav atrasta nevienā citā augā un kura aknām sniedz nepārvērtējamu palīdzību. Tā ne tikai attīra aknas, bet arī spēj atjaunot jau bojātās šūnas.
 2. Ķirbju eļļa, kas iegūta no ķirbju sēklām ar aukstās spiedes metodi, – viens no senākajiem līdzekļiem zarnu trakta attīrīšanai no parazītiem. Zarnu trakts – orgāns, kuram ir vislielākā slodze mūsu ikdienā lietoto, ne vienmēr kvalitatīvo pārtikas produktu dēļ. Šai eļļai ir maksimāli daudz organisma attīrīšanai tik nepieciešamo vielu un mikroelementu. Parūpēties par zarnu trakta tīrību – svarīgs uzdevums, lai mēs savu organismu neļautu dažādiem parazītiem grauzt no iekšienes (to vajadzētu zināt ikvienam!).
 3.  Melnās ķimenes eļļa, kas iegūta ar aukstās spiedes metodi, – visspēcīgākais un pazīstamākais organismu attīrošais līdzeklis Āzijas un Āfrikas zemēs. Šo eļļu veiksmīgi izmanto ne vien kā attīrošu līdzekli, bet arī kā līdzekli, kas aktīvi stimulē imūnsistēmu un labvēlīgi iedarbojas uz visiem orgāniem. Pravietis Muhameds esot teicis: „Melnā ķimene ārstē visas slimības, izņemot vienu – nāvi.”

 LIETOŠANA

VizaOilGroup.lv

VizaOilGroup.lv

Attīrošais eliksīrs ir tik bagāts ar organismam nepieciešamajiem vitamīniem un mikroelementiem, ka to ar panākumiem var izmantot gan organisma iekšējai attīrīšanai, gan lietot ārīgi, turklāt dažādā veidā.

Ieteicamais kurss – lietot 2 mēnešus divreiz gadā. Iekšķīgi – pa 1 ēdamkarotei 2–3 reizes dienā.

 1. No rīta 10–20 min pirms brokastīm.
 2. Pirms pusdienām 10–20 min pirms ēšanas vai divasstundas pēc ēšanas.
 3. Vakarā pirms gulētiešanas.
 4. Eļļu var lietot dažādos salātos vai citos aukstajos ēdienos.

Kosmētikā – ādas aizsardzībai, barošanai, atjaunošanai, mīkstināšanai un mitrināšanai.

 •    Ārīgi – ieziest ādu un gļotādu.
 •   Ideāli piemērota masāžai. Var pievienot ēteriskās eļļas.