Pasūtīt

Iegādājieties mūsu tiešsaistes veikalā  

 

Šī eļļa  –  Shea Butter  /  Karitē

Kompānija „Viza Oil Group” piedāvā dabīgu dzīvu 100 %  Ši eļļu – Sea Buttr /Karitē Oil / , kas iegūta ar aukstās spiedes metodi, ir bez konservantiem, aromatizētājiem un garšas uzlabotājiem.
Jūs vēlaties gludu un samtainu ādu? Gribat, lai jums būtu biezi, spīdīgi un izturīgi mati un košas lūpas? Šī eļļa jeb sviests ideāli noderēs jūsu problēmu risinājumam.

Šī koks aug Āfrikas kontinentā un sasniedz līdz 300 gadu vecumu. Vairumā Āfrikas valstu ir ar likumu aizliegts izcirst šo vērtīgo koku, kas augļus sāk ražot tikai ap 15 gadiem, bet pilnībā nobriest ap 25 gadiem. Pirmais no eiropiešiem, kas pastāstīja pasaulei par eļļu, kura iegūta no šī (karitē) koka augļiem (riekstiem), bija kāds skots. Viņš ar sajūsmu aprakstīja šī eļļas vērtīgās īpašības, apbrīnoja tās spēju veselu gadu būt svaigai, turklāt bez sāls, kā arī labo garšu, kas neatpaliek no kvalitatīva no govs piena iegūta sviesta garšas.

SASTĀVS

Šī eļļā ir 45–48% tauku, 25–30% ogļhidrātu, 10% proteīna, vitamīni А, Е, D, F; linolskābe, linolīnskābe, oleīnskābe, palmitīnskābe, miristīnskābe, stearīnskābe.

Lietošana

Tā kā šī eļļā ir 17% vērtīgo neziepju vielu (salīdzinājumam avokado eļļā – 3% ), tā labi uzsūcas ādā un tieši šī iemesla dēļ ir tik iecienīts un populārs produkts kosmētikā, turklāt tā neaizsprosto poras un ir piemērota dažādu tipu ādai. Tā:

VizaOilGroup.lv

VizaOilGroup.lv

 1.        Dziļi mitrina un baro ādu.
 2.        Izlīdzina krunciņas un atjauno ādu.
 3.        Stimulē kolagēna veidošanos un paātrina audu atjaunošanos.
 4.         Dziedē brūces, apdegumus un insektu koduma vietas.
 • Šī eļļu var (un vajag) lietot kā lūpu balzamu, tā mīkstina un mitrina lūpas.
 • Tā ir dabisks līdzeklis aizsardzībai pret saules stariem, tādēļ aizsargās jūsu lūpas ne vien pret vēja, bet arī pret saules iedarbību.
 • Šī eļļa padara mīkstāku raupju un sausu ādu, tā pasargās no raupjuma jūsu ceļgalus, elkoņus un pēdas. Uzziediet to roku un ķermeņa problemātiskajām zonām!
 • Šī eļļu var izmantot pēc sauļošanās, uzziežot to ādai, kas ir apdegusi vai lobās.
 • Tā lieliski atjauno ādu pēc peldes baseinā vai pēc sauļošanās, – āda tiek mīkstināta un mitrināta, šī eļļa uz ādu iedarbojas arī nomierinoši!
 •  Ar šī eļļu var aizstāt gan ādu atjaunojošu krēmu, gan profilaktisko krēmu pret grumbām. Turklāt var ieekonomēt, jo šī eļļa spēj iedarboties uz ādu ilgstoši, to mitrinot un atjaunojot! Uzziediet to uz krunciņām, rieviņām, kā arī profilaksei, lai novērstu grumbu rašanos!
 • To var izmantot ādas kopšanai ap acīm, aizstājot speciālos krēmus.
 • Šī eļļu var izmantot sausas ādas (kutikulas) kopšanai ap nagiem, kā arī nagu kopšanai (tie tiks pasargāti no pārlieka sausuma).
 •  Šī eļļa mīkstina un nomierinoši iedarbojas uz ādu pēc skūšanās.
 •  Tā ir labs līdzeklis zīdaiņa kopšanai, pasargās mazuli no izsutuma un ādas iekaisuma, var lietot pēc peldes, uzziežot to sausai ādai.

Ideāli piemērota masāžai – gan atsevišķu locekļu, gan visa ķermeņa masāžai.