Pievienots: 01.11.2014 at 12:13

Cienījamie kompānijas Partneri un Klienti!
Esam priecīgi piedāvāt Jums uzreiz divus jaunus produktus!!

1. KAKAO eļļa. Cena 7,00 Eur / 7 balles

Kakao eļļai ir šokolādes aromāts, un savu cieto konsistenci tā saglabā līdz +25 grādiem. Tā ir krēma krāsā un kūst 33–36 grādu temperatūrā. Kakao eļļu izmanto pārtikas un konditorejas rūpniecībā, kā arī kosmetoloģijā un medicīnā.

SOSTĀVĀmagnijs, kalcijs, hroms, jods, dzelzs, cinks, minerālais sērs, peptīdi, antioksidanti – neaizstājamās aminoskābes, taukskābes (60 %) – Omega 3 un Omega 6, Е vitamīns (tokoferols – latīņu Тосos phero – pēcnācējus nesošs!) – taukos šķīstošs, dabīgs un nozīmīgs antioksidants;
Regulāri lietot dzīvo kakao absolūti nepieciešams sievietēm pēc 40 gadu vecuma.

2. RĪCINEĻĻA. Cena 5,00 Eur / 5 balles

Vēl pārdesmit gadu atpakaļ ar rīcineļļu kā rūgtām zālēm biedēja bērnus. Daudzās bērnu grāmatās un multiplikācijas filmās bija mazas pudelītes attēls ar uzrakstu «Rīcineļļa». Šīs mazās pudelītes praktiski bija vai ikvienā mājā.
Rīcineļļas  efektivitāti apliecinājusi ne viena vien paaudze. To izmantoja matu, sejas un ķermeņa kopšanai. Daudzus gadus ārsti rīcineļļu ieteikuši kā labu mīkstinošu līdzekli.

                                                  ——————————————————

Informācija Klientiem un Partneriem!

Kompānijas mārketingā no 2014.gada 10.marta ieviests patīkams papildinājums – ja Klients vai Partneris iegādājas akcijas produktu, balles tiek ieskaitītas dubultīgi.