Pasūtīt

Iegādājieties mūsu tiešsaistes veikalā

 

Amarānta sēkļu grānulas

SUPER FOOD

PROTEĪNS + ŠĶIEDRVIELAS un vīsi vītamini !

Amaranta sēklu milti (granulas) aktīvi atjauno organismu, stiprina imunitāti un ir efektīvs pretiekaisuma un pretvēža līdzeklis.

Sastāvs: Enerģētiskā vērtība 100 gr miltu: 371 Kcal/1569 kJ. Proteīns 15,7 gr, Šķiedrvielas, vitamīni B1, В2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, А, D3, Е, К, C; skvalēns, olbaltumvielas, ogļhidrāti, cinks, selēns, varš un citi makro un mikro elementi.

Īpaša uzmanība jāpievērš amaranta sēklās esošajai unikālajai vielai – skvalēnam.

Skvalēns ir galvenais ādas komponents cilvēka organismā un pēc sastāva šūnai vistuvākā viela, kas uzņem skābekli un bagātina ar to audus un orgānus. Savukārt skābeklis veicina barības vielu intensīvāku pārstrādi organisma šūnās. Skābekļa deficīts un šūnu bojājumi, ko izraisa lielais oksidantu daudzums organismā, ir galvenais audzēju veidošanās un izplatīšanās cēlonis. Skvalēns vairākkārt palielina imūnās sistēmas aizsargspējas, nodrošinot organisma spēju pretoties dažāda veida saslimšanām, tādēļ speciālisti skvalēnu uzskata par būtisku faktoru cīņā pret audzējiem.

Veģetāriešu un vegānu uzturā amarānta sēklu granulu miltiem kā olbaltumvielu, taukvielu, ogļhidrātu, vitamīnu un daudzu citu minerālvielu avotam ir jo īpaša nozīme un vērtība, lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzturu.

Lietošana: Profilaksei amaranta sēklu miltus izmanto kā bioloģiski aktīvu piedevu, to lieto pa vienai tējkarotei 2–3 reizes dienā 20 minūtes pirms ēšanas, uzdzerot siltu ūdeni.

Kursa ilgums – mēnesis. Amaranta miltu lietošanas laikā obligāti jāizdzer vairāk ūdens nekā ierasts dzert ikdienā.