Pasūtīt

100% dabiska, attīroša  pasta MŪMIJA  

Augstu kalnos „raud” kalnu milži. To „asaras” sasalstot veido dziedniecisku balzāmu: zāles pret visām kaitēm. Pa retam kāds atrod milža asaru, bet tas, kurš to atradis, kļūst par visveselāko un stiprāko cilvēku uz Zemes. (No senas grieķu leģendas)

Pirmo reizi MŪMIJA minēta vairāk nekā pirms trīs tūkstošiem gadu. Mūmija bija pazīstama senajā Persijā, Babilonijā, Ēģiptē, Grieķijā, senajā Romā un, protams, Āzijā. Vārda „mūmija” nozīme ir radusies no grieķu valodas un tulkojumā nozīmē siltuma saglabāšanu. Un tieši šis nosaukums tiek izmantots Rietumu civilizācijā.

Tibetieši mūmiju sauc par Brogšaunu (Brogshaun), kas tulkojumā nozīmē kalnu eļļu; indieši mūmiju sauc par šilaītu  – kalnu sviedriem.
Мēs šeit speciāli nepiedāvājam šeit receptes, ar kuru palīdzību var cīnīties pret daudzām slimībām. Slimību uzskaitījums, pret kurām palīdz cīnīties MŪMIJA, ir ļoti plašs, tās ir apraksījuši daudzi ārsti un pētnieki, tā ir pieredze, kuru reāli ir uzakrājuši tūkstošiem lietotāju.
Kēpēc mēs izlēmām – PĒRKOT MŪMIJAS pastu kā DĀVANU, DĀVANAS IETVAROS Jūs iegādājaties Jums īpaši piemērotu RECEPŠU GRĀMATU, kas ir saagatavota īpaši Jums divās valodās, latviešu un krievu.

Vēsturiskie fakti liecina par to, ka šumeri izmantojuši mūmiju kā zāles, par to tiek rakstīts gadsimtiem ilgi  indiešu svētajās grāmatās, bieži sastopams medicīnas sacerējumos Sušrutas Samgītā, Čarakas Samgītā, Ķīnas Grāmatā par grūtām problēmām. Zināšanas par Mūmiju un tās lietošanu gadsimtiem ilgi tika turētas noslēpumā, tika nodotas no tēva dēlam augsti stāvošu ārstu ģimenēs.

Norāžu saraksts par mūmijas lietošanu bija tik plašs, ka ļāva ārstam izrakstīt gandrīz brīnumainus līdzekļus. Norādes par mūmiju ir atrodamas Aristoteļa darbos. Līdz mūsdienām saglabātajos  rokrakstos, kas saglabājušies arābu, turku, ķīniešu, tatāru, indiešu un daudzās citās valodās, ar apbrīnojamu vienbalsību tiek apstiprināts, ka ar mūmiju tiek dziedinātas kuņģa, zarnu un nieru, tuberkulozes un astmas slimības, lepra, paralīze, iekaisuma procesi, sirds un acu slimības. Palīdz saindēšanās  augu, dzīvnieku valsts un minerālu izcelsmes gadījumā, cukura diabēta, rētu, saindēšanās, apdegumu, augoņu, stostīšanās, audzēja gadījumā un jo īpaši veicina kaulu lūzumu sadzīšanu. Tiek uzskatīts, ka mūmija ne tikai ārstē slimības, bet arī pozitīvi ietekmē cilvēka psiholoģisko stāvokli.

Tonizējošā efekta ziņā mūmija neatpaliek no žeņšeņa. Sena Austrumu mācība vēstī: “Tikai mūmija glābj no nāves”.

Mūmija – tas ir sens, brīnumains balzāms, tas ir dabas produkts, kas ir atrodams cilvēkam grūti pieejamās aizās, tas ir mīklains, visam pāri stāvošs, universāls preparāts. Tā sastāvā ietilpst vairāk nekā 50 ķīmiskie elementi, ieskaitot 10 dažādi metālu oksīdi, dioksīda silikāta grupas, fosfora  angidrīda

Mūmijas organiskajā daļā  ietilpst 30 bioaktīvu vielu grupas: mikro un makroelementi, olbaltumvielas, aminoskābes, organiskās vielas un kumarīni, steroīdi, fosfolipīdi, vitamīni, vaski un darvai līdzīgas lietas,  smaganas, humīnskābes un citas skābes.

Jebkurās farmaceitiskajās zālēs ietilpst tikai 3-15 elementi, kas ir izraudzīti mākslīgā veidā, bet mūmija sastāv no 50 komponentiem vairāk nekā  no puses Mendeļējeva tabulas elementu, ko savākusi pati daba.

Mūmija – aktivizē minerālu apmaiņu, tās ietekmē  asinīs tiek paaugstināts sāls, kalcijs, kālijs, fosfors, svarīgi kaulu veidošanas materiāli. Tā ietekmē palielinās eritrocītu skaits asinīs un paaugstinās hemoglobīns, kas veicina labāku audu apgādi ar asinīm un sniedz labvēlīgu ietekmi uz nervu sistēmas procesiem, piemīt spēja izšķīdināt audzējus un pinnes, vairo sekrēciju. Tā ir ļoti efektīva saslimšanu gadījumos, asinsvadu sklerozes gadījumos, to veiksmīgi izmanto varikozo vēnu un tromboflebīta gadījumā. Mūmija ir visumā efektīva bronhiālās astmas, diabēta, tūskas, nierakmeņu un daudzu citu  slimību  dziedināšanas gadījumā.

Izpētes procesā tika noteikta lietošana un dozas. Mūmiju lieto tukšā dūšā, izšķīdinātā veidā.

Deva ir atkarīga no cilvēka vecuma un vispārīgā stāvokļa. Dienas ieteicamā deva: – Pieaugušajiem 0,2- 0,6 grami.- Bērniem (6-12 gadi): 0,1-0,3 grami – Bērniem (līdz 6) :0,05-0,15 grami. Lielākajā daļā recepšu rekomendētā deva ir 0,2 gramu. Ar tīrām rokām atdalīt 0,2 gramus mūmijas, izveidojot bumbiņu apmēram 6 mm diametrā melnā pipara apjomā un izšķīdināt siltā ūdenī. Lietot iekšķīgi, atkarībā no norādījumiem no viena malka līdz glāzei. Pēc desmit dienu lietošanas jābūt piecu dienu pārtraukumam. Dažos gadījumos, piemēram, lielo kaulu lūzumu gadījumos  ārstniecības kurss tiek atkārtots trīs-četras reizes.

Avicenna rekomendēja veikt profilaktiskos kursus 20 dienu garumā pavasarī un rudenī.

Savā slavenajā darbā “ Dziedināšanas zinātnes pamati”  viņš rakstīja : kalnainie Austrumi – neaizvietojams līdzeklis sastiepumu un lūzumu gadījumā, tā dziedina kritienu un triecienu  vainas, novērš paralīzi, , stiprina kuņģi un atvieglo elpošanu, atjauno sirdi, dara locītavas elastīgākas, dod spēku muskuļiem un mirdzumu acīm. Tā ir derīga gan jauniešiem, kas sastop savu pavasari, gan vīriem, kas stāv savas dzīves norieta pusē.

MUMIJO