Dārgie kompānijas Partneri un Klienti !

Avotu ielā 17, Rīgā, mēs atveram masāžas kabinetu! Esam priecīgi piedāvāt Jums iespēju izmantot to un saņemt

VizaOilGroup

augsti kvalificētu meistaru veiktu masāžu mūsu telpās! Ir divas priekšrocības, kuras var Jūs pārliecināt izvēlēties un pamēģināt pie mums vienu no piedāvātajiem masāžas variantiem.

Pirmkārt:

Masāža tiek veikta, izmantojot mūsu dzīvās eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiedes metodi, un ēteriskās eļļas. To kombinācijas tiek noteiktas individuāli, ņemot vērā masāžas mērķi un ādas tipu vai Jūsu vēlmes, starp citu, Jūsu izvēlei piedāvājam 29 ar auksto spiedi iegūtas eļļas un 35 ēteriskās eļļas. Pateicoties tam, ka tiek izmantotas dabīgas, aromterapeitiskas eļļas, un ņemot vērā to iedarbību uz limfātisko un arteriālo sistēmu, masāžas efektivitāte paaugstinās vairākkārt.

Atgādinām – āda ir pats lielākais cilvēka orgāns, kas veic virkni būtisku funkciju, un tā svars ir 3,5 kilogrami. Ir ļoti svarīgi, kādu eļļu āda uzņem masāžas laikā. Mūsu piedāvāto eļļu sastāvā ir visi mikroelementi, kas ir attiecīgajā augā, no kura eļļa iegūta, turklāt dzīvā veidā. Savukārt vairumā masāžas salonu eļļu izvēlas masāžists vai salona īpašnieks, vadoties pēc tā, kā tam ērtāk un izdevīgāk peļņas ziņā.

Otrkārt: iespējams, pats svarīgākais – kas strādās ar Jums!

Marina Vorobjova (Ašoka) – klasisko un ajūrvēdisko masāžu speciāliste. Meistare tradicionālajā japāņu Reiki (Usui Reiki Rioho) dziedniecības sistēmā. Reiki – dziedniecības prakse, kas organismam palīdz uzkrāt enerģiju. Reiki tehnikas izmantošana masāžā palīdz ne tikai atjaunot un sabalansēt enerģiju, likvidēt stresu un sasprindzinājumu, kas uzkrājies ikdienā, bet arī novērst sliktu pašsajūtu, sāpju sindromus un atbrīvoties no dažāda veida saslimšanām. Meistare Marina šo sistēmu praktizē vairāk nekā 12 gadu.

Ar ko ajūrvediskā masāža atšķiras no rietumu un citiem masāžas veidiem? Šai masāžai raksturīgs izmantotās tehnikas vieglums – tā ir atslābinoša, nomierinoša un atjaunojoša procedūra. Īpaša uzmanība tiek pievērsta enerģētikai, kura ar Meistara roku palīdzību ar dzīvības spēku piepilda cilvēka organismu, lai tas spētu pašatjaunoties, pārvarēt problēmas un stresu. Tā rezultātā uzlabojas fiziskā pašsajūta un līdzsvarojas emocionālais stāvoklis. Reiki enerģija un Meistara darbs ir efektīvi, pat veicot bezkontakta masāžu.

Ajūrvēdiskā masāža jāaplūko ne tikai kā palīglīdzeklis dažādu saslimšanu gadījumos, bet arī kā profilakses līdzeklis, pirmām kārtām, saslimšanas novēršanai un, protams, pārguruma un sasprindzinājuma likvidēšanai. Masāža ieteicama kursa veidā, tādējādi organisms caur ādu tiek piesātināts ar pilnu vitamīnu un mikroelementu kompleksu.

Piedāvājam iepazīties ar dažādu masāžas veidu variantiem, tās ilgumu un maksu par masāžu.

Iepriekšējs pieraksts pa tālr. 371-67295778 / 371-29790294.