Будьте здоровы, живите богато!

У нас открылся новый интернет магазин:

www.ellaspasaule.lv

В нём представлен весь наш ассортимент, здесь у вас есть возможность сразу оплатить выбранный товар (самым безопасным способом — через свой интернет банк). Отправим товар в это же день, вместе с выбранным вами бонусом.

 

Rudens kampaņa!  25.10.22 — 30.11.22

Rudens – labākais laiks, lai attīrītu ķermeni un stiprinātu imūnsistēmu.

250 ml – 16.2 Eur / parasti cena – 21,50 Eur / atlaide – 25 % 

100 ml – 7,30 Eur / parasti cena – 9,75 Eur / atlaide – 25 

Melnās ķimenes eļļas sastāvā esošām ēteriskām eļļām ir neparasta smarža, tām ir izteikta baktericīda un antiseptiska iedarbība. To antibiotiskais efekts izpaužas uz patogēnām baktērijām un vīrusiem.

Melnās ķimenes eļļa ir žults, urīnu dzenošs, caureju veicinošs un pretcērmju līdzeklis, paaugstina laktāciju, stimulē imūnās sistēmas darbu.

  • Nerafinētu, dzīvu, 100% , kas iegūta ar aukstās spiedes metodi.

100 ml — 3,4 Eur /parasti cena 4,50 Eur/ atlaide – 25 %

250 ml – 7.12 Eur / parasti cena – 9,50 Eur / atlaide – 25 %

Kaņepju eļļa ir efektīvas, veselīgas un garšīgas zāles pret daudzām slimībām! Medicīnas literatūrā ir ziņas par to, ka kaņepju eļļa palīdz augšējo elpošanas ceļu kataru, hronisko un aso bronhītu, bronhozītu, dzimumorgānu, žultspūšļa, nieru un citu cilvēka orgānu slimību ārstēšanā. No kaņepju raušiem iegūtās zāles ārstē tādas saslimšanas, kā neirastēnija, impotence, rahīts, diatēze.

100 ml – 5,25 Eur / parasti cena 7,00 Eur / atlaide – 25 % 

250 ml – 12,0 Eur / parasti cena 16,0 Eur / atlaide – 25 % 

Triju eļļu kokteilis – ļoti iedarbīgs līdzeklis organisma attīrīšanai. Šī eliksīra sastāvā ir mārdadžu eļļa, ķirbja sēklu eļļa un melnās ķimenes sēklu eļļa.

Katru no šīm eļļām cilvēki ir izmantojuši ķermeņa attīrīšanai tūkstošiem gadu dažādās valstīs un kontinentos.

Jau izsenis ir pierādīts, ka cilvēka organismam ir nepieciešams regulārs attīrīšanas kurss, jo īpaši, ja esat pamanījis šādus simptomus:

ir galvassāpes, ātri nogurstat, noguruma sajūta neizzūd un esat viegli aizkaitināms, smaguma sajūta vēderā un vēdera uzpūšanās, grēmas, aizcietējumi, nomoka gāzes. Ir problēmas ar ādu, nepatīkama ķermeņa smaka, neveselīga ādas krāsa.

100 ml – 9,0 Eur / parasti cena 12,00 Eur / atlaide – 25 % 

250 ml – 20,20 Eur / parasti cena 27,00 Eur / atlaide – 25 % 

Astoņu vislabāko un iedarbīgāko eļļu kokteilis, piemērots sievietes organismam. Eļļa satur naktssveces (enoteras) eļļu, kunžuta (sezama) eļļu, avokado, amaranta, melnās ķimenes sēklu eļļu, kā arī smiltsērkšķu, valriekstu un sinepju eļļu.

Tiek rekomendēts praktiski it visām sievietēm un meitenēm no 12 gadu vecuma. Eliksīru sieviešu veselībai ieteicams lietot pēc organisma attīrīšanas kursa.

Sievietēm vidējos gados – kā profilakses līdzeklis, jo īpaši, ja ir paaugstināta fiziskā vai emocionālā slodze, vai lieli pārdzīvojumi.

Kā organismu atjaunojošs līdzeklis pēc slimības.

Vecāka gadu gājuma sievietēm – jebkuras ārstēšanās laikā, kā arī piedeva ēdienam, lai palielinātu sievietes organisma aizsargspējas un atjaunotu imunitātes sistēmu.

Un, iespējams, pats svarīgākais – mūsu eliksīri nav medikamenti, bet ir pārtikas produkti, to lietošanai praktiski nav nekādu ierobežojumu un negatīvu blakus efektu. Var lietot gan tīrā veidā, gan salātos un citos aukstos ēdienos. Eliksīri ideāli piemēroti ādas kopšanai – masāžai, sejas un roku, kāju ādas kopšanai kā dienā, tā arī uz nakti, tāpat arī matu un galvas ādas kopšanai – iesmērēt eļļu matos un pēc kāda brīža tos izskalot.

100 ml – 7,50 Eur / parasti cena 10,00 Eur / atlaide – 25 % 

250 ml – 17,20 Eur / parasti cena 23,00 Eur / atlaide – 25 % 

Astoņu vislabāko un iedarbīgāko eļļu kokteilis, orientēts uz pilnvērtīgu vīrieša organisma darbību. Tā sastāvā ir  sezama eļļa, valriekstu eļļa, ķirbju sēklu eļļa, ciedru riekstu eļļa, kā arī amaranta, melnās ķimenes sēklu, mārdadžu un sinepju eļļa.

Šo eļļu kokteilis satur visus nepieciešamos mikroelementus vīrieša organisma darbspēju uzlabošanai, kā arī tā atjaunošanai un nostiprināšanai.

Vīriešiem vidējā vecumā – kā profilakses līdzeklis, jo īpaši, ja ir paaugstināta fiziskā vai emocionālā slodze, vai lieli pārdzīvojumi, kā arī organisma atjaunošanai pēc slimības.

Vecāka gadu gājuma vīriešiem – praktiski visiem!

Jebkuras ārstēšanās laikā, kā arī kā piedeva ēdienam, lai palielinātu organisma aizsargspējas un atjaunotu imunitātes sistēmu – ieteicams.

Un, iespējams, pats svarīgākais – mūsu eliksīri nav medikamenti, bet ir pārtikas produkti, to lietošanai praktiski nav nekādu ierobežojumu un negatīvu blakus efektu. Var lietot gan tīrā veidā, gan salātos un citos aukstos ēdienos. Eliksīri ideāli piemēroti ādas kopšanai – masāžai, sejas un roku, kāju ādas kopšanai kā dienā, tā arī uz nakti, tāpat arī matu un galvas ādas kopšanai – iesmērēt eļļu matos un pēc kāda brīža tos izskalot.

OLĪVEĻĻA / EXTRA VIRGIN, PREMIUM   https://ellaspasaule.lv/auksta…

500ml — 6,60Eur / parasti cena 8,80Eur / a tlaide — 25% 

Iespējams, pati labākā olīveļļa!
PICUAL OR MARTEA ir visā pasaulē pazīstama olīvu šķirne, no kuras iegūst eļļu ar zaļiem toņiem un rūgtu augļu garšu.
Tikko spiesta eļļa ir pat asa, savelkoša ar izteiktu aromātu.
To var pievienot aukstiem ēdieniem, salātiem un citiem gardiem un veselībai būtiskiem ēdieniem.

OLĪVEĻĻA GARDĒŽIEM / EXTRA VIRGIN, PREMIUM   https://ellaspasaule.lv/auksta…

500ml — 6,60Eur / parasti cena 8,80Eur / atlaide — 25% 

Olīveļļas «Gardēžiem» sastāvā ir 20% auksta spieduma saulespuķu konditorejas eļļas. Ideālais divu populāru eļļu sajaukums šo kupāžu padara vieglu un harmoniski aromātisku

Ar cieņu

SIA «Viza Oil Group», Аvotu 17, Rīga, Latvija, LV-1011

Tālr.: (+371) 67295778, Mob.: (+371) 29790294 e-pasts: vogroup@inbox.lv

Web: www.vogroup.lv / Webveikals: www.ellaspasaule.lv

 

Дорогие Партнёры и Клиенты компании!

 Aкция !   15.06.2022 – 15.07.2022

  • МАСЛО КОНОПЛЯНОЕ

       Нерафинированное, холодного отжима —  ExtraVirgin !

250 ml – 7.20 Eur / обычная цена – 9,50 Eur / atlaide – 25 % + 9 баллов

100 ml – 3,40 Eur / обычная цена – 4,50 Eur / atlaide – 25 % + 4 баллов

Каннабис — супер продукт!

Конопляное масло содержит антиоксиданты, протиены, каротин, фитостеролы , фосфолипиды. Множество полезных минеральных веществ, включая кальций, магний, серу, калий, железо, цинк, и фосфор. Масло из конопляного семени — источник ценного белка и содержит все двадцать незаменимых аминокислот.

Также, конопляное масло содержит витамины А , B1, B2, B3, B6, C, D, и E. Зеленый цвет масла конопли — результат высокого уровня хлорофилла, который присутствует в семенах. Но наиболее ценная особенность масла конопли – процент содержания жирных кислот, который выше, чем у любого другого растительного масла. Это наиболее сбалансированное по составу масло, общее содержание EFA (эссенциальные жирные кислоты) составляет более 75 %.

  • МАСЛО  НИМ 

Не рафинированное, масло Ним полученное методом холодного отжима.

200ml — 10,8Eur / обычная цена 14,50Eur / скидка  — 25% +   14 баллов

Мощнейший антисептик, обладает противогрибковыми, противовоспалительными, антибактериальными и ранозаживляющими свойствами, высокоэффективное средство для лечения широкого спектра кожных заболеваний, очищает кровь, природный контрацептив без побочных эффектов, мощный увлажнитель кожи, осветляет и очищает кожу от бородавок,  папиллом и возрастных пигментных пятен,  действенное средство для укрепления и восстановления волос.

  • ЭЛИКСИР ОЧИЩАЮЩИЙ  100мл. и 250 мл.

100мл — 3,90 Eur / обычная цена 5,20 Eur / скидка — 25% +  5 баллов/

250мл — 9,0 Eur / обычная цена 12,0 Eur / скидка — 25% +  10 баллов/

В состав эликсира входят 3 сильнодействующих очищающих организм масла : расторопши пятнистой, семечек тыквы и черного тмина.

Каждое из этих масел доказало свои преимущества над другими препаратами. Эти масла использовались тысячелетиями народами разных стран и континентов.

Давно доказано что необходимо проводить курс очищения организма регулярно, особенно если у Вас наблюдаются следующие симптомы:

головная боль, быстрая утомляемость, чувство усталости и приступы раздражительности,тяжесть и вздутие живота, отрыжка, запоры, метеоризм (газы). Проблемы с кожей, неприятный запах тела, нездоровый оттенок кожи.

Радикулит, частые простудные заболевания. Обложенный язык., желтоватые белки глаз,аллергия.

  • ЭЛИКСИР ЖЕНСКОГО ЗДОРОВЬЯ 100л и 250мл

100мл — 7,3Eur / обычная цена 9,70Eur / скидка — 25% +  10 баллов /

250мл — 17,20Eur / обычная цена 23,00Eur / скидка — 25% +  20 баллов /

Это коктейль из 8 лучших и сильнейших масел, ориентированных на женский организм: масло вечерней примулы (энотера), кунжутное (сезам), авокадо, амаранта, чёрного тмина, облепиховое, грецкого ореха и горчичное.

Рекомендуется, практически, всем женщинам и девушкам от 12 лет после очищения организма пройти курс приема Эликсира Женского Здоровья.

Женщинам среднего возраста в качестве профилактики —особенно в период повышенных физических или эмоцианальных нагрузок, нервных переживаний.

Для восстановления после перенесённых болезней.

Женщинам старшего возраста – при абсолютно любом лечении в качестве дополнительной пищевой добавки, для увеличения жизненных сил организма, для восстановления имунной системы рекомендуем прием Эликсира Женского Здоровья.

  • ЭЛИКСИР МУЖСКОГО ЗДОРОВЬЯ 

100мл. — 6,50Eur / обычная цена 8,80Eur / скидка — 25% + 8 баллов

250мл. — 14,20Eur / обычная цена 19,00Eur / скидка — 25% + 19 баллов/

Это коктейль из 8 лучших и сильнейших масел, ориентирован на полноценную работу мужского организма: масло кунжутное(сезам), масло грецкого ореха, масло тыквенное, масло кедрового ореха, масло амаранта, масло чёрного тмина, масло расторопши и масло горчичное.

В этом коктейле огромное количество микроэлементов полный набор полезнейших и необходимых веществ для поддержания, восстановления и укрепления мужского организма.

Мужчинам среднего возраста в качестве профилактики —в период повышенных физических и эмоцианальных нагрузок, нервных переживаний. Для восстановления после перенесённых болезней.

Мужчинам старшего возраста — практически всем!

При абсолютно любом лечении в качестве  пищевой добавки, для увеличения жизненных сил организма, для восстановления имунной системы рекомендуем прием Эликсира Мужского Здоровья .

И возможно главное — наши эликсиры это не медикaменты,- это просто полезнейшие продукты питания, практически не имеют противопоказаний и негативных побочных эффектов. Кушать можно как в чистом виде так и в салатах или других холодных блюдах, а также, идеально подходят для использования наружно — массаж общий  для лица, рук и ног, днём и на ночь. Если есть проблемы с волосами или кожей головы — намажьте, подождите и смойте.

  • ОЛИВКОВОЕ МАСЛО  / Extra Virgin, Premium  /

500мл. — 6,60Eur / обычная цена 8,80Eur / скидка — 25% +  10 баллов

Возможно лучшее Оливковое масло !
PICUAL OR MARTEA — сорт оливок известный во всем мире, из них получают исключительное масло с зелеными тонами , с горьким, фруктовым вкусом. Это молодое масло -оно даже жгучие, тёрпкое с ярко выраженным ароматом.

  • ОЛИВКОВОЕ МАСЛО «Гурманам» / Extra Virgin, Premium  /

500мл. — 6,60Eur / обычная цена 8,80Eur / скидка — 25% +  10 баллов

Оливковое масло Гурманам — в его составе    20%  подсолнечного кондитерского масла первого, холодного отжима. /Extra Virgin, Premium /. Это идеальное сочетание двух популярных масел делает этот купаж лёгким мягким и гармонично ароматным

Ar cieņu,

SIA «Viza Oil Group»
Avotu 17, Rīga, Latvija, LV-1011  /  Veikals : Avotu 23, Riga