AMARANTA EĻĻA

Pievienots: 17.10.2013 at 13:55

 Cienījamie kompānijas Partneri un Klienti!

Mūsu rīcībā ir jauns produkts – AMARANTA EĻĻA.

Tas ir unikāls produkts, kura sastāvā ir unikāla dabiska sastāvdaļa SKVALĒNS! Skvalēns bagātina cilvēka organisma šūnas ar skābekli un tā rezultātā organismā notiek būtiskas izmaiņas:

  • Jo tieši skābekļa trūkums organismā liek tam priekšlaicīgi novecot un pakļauj to audzēju attīstībai. Ja skvalēna  daudzums organismā ir pietiekams, tas sekmē  šūnu  atjaunošanos u n  aizkavē brīvo radikāļu veidošanos. Skvalēns stimulē imūnās sistēmas darbību, un tādējādi organisms tiek pasargāts no dažādām infekcijām un vīrusiem.
  • Skvalēns ir veicis apvērsumu, var teikt revolūciju, kosmetoloģijā, jo šis elements palīdz kosmētikas vērtīgajām sastāvdaļām iekļūt organisma epidermā. Turklāt skvalēns kosmētikas līdzekļu sastāvā darbojas kā brūces dziedējošs līdzeklis, kā arī veicina tādu ādas slimību kā psoriāze, ekzēma, apdegumi un trofiskās čūlas ārstēsanu.

Mūsdienās biologi amarantu dēvē visai daiļrunīgi – gan par “Olbaltumvielu noliktavu”, gan par “Gadsimta atklājumu”, gan par “Šodienas un nākotnes kultūru”.